“Asus Zenfone 2 Kullanıcı Yorumları” için 7 yorum

 1. Kesinlikle Asus ürünleri almayın! Önce özelliklerinden bahsedeyim; kamerası fena değil ama yavaş çalışıyor sanırım işlemcisi kötü, ghost touch problemi var…Şimdi yaşadığım olaydan bahsedeyim, Zenfone 2’yi üç ay önce aldım çocuğummuş gibi bakmama rağmen geçen gün şarja taktığımda telefon tamamen gitti. 4 kere servise gitti geldi telefon her seferinde aynı problemle karşılaştım. Servisin yardımcı olmak için gönülsüz olması ayrı bir problem telefonu yenisi ile değiştirtmek için çok çaba harcadım, gödüğüm diğer servislere göre çok daha kötü ve yavaş. Özetle bana çok baş ağrısı yaptı asus almayın bu telefonu kesinlikle almayın derim.
  3  0
 2. Ghost touch problemi çok fena, kötü kamera, gün ışığında bile fotoğraf kalitesi çok kötü ayrıca multi app tuşu ve ana ekrana dönmek için basılan tuşlarım çalışmıyor… gerçekten bu telefonu aldığım için çok pişmanım..özetle berbat almayın..
  2  0
 3. Çok iyi fiyata iyi bir telefon. İlk akıllı telefonumdu bir daha başka bir marka kullanmayı düşünmüyorum. Çinli ustaların önünde saygıyla eğiliyorum.
  0  1
 4. Kameram çalışmıyor. Sürekli telefonunuzu yeniden açın uyarısı veriyor kafayı yicem. Sadece özellikler ve teknik açıdan bakılsa iyi telefon ama kullanımda yazılanların yarısını bulamıyorsunuz. Özellikle eklemek isterim ki hafıza yönetimi de çok kötü yine kağıt üzerinde büyük bir hafıza var ama yönetimi kötü olduğu için verimli kullanamıyorsunuz.
  0  0
  1. Kesinlikle katılıyorum özellikler iyi ama telefonu 1 yıl kullandıktan sonra telefon bütün sorunların üstüne telefon kendi kendini kapatıp açmaya başladı eyvallah deyip telefona fabrika ayarları reseti attım iki ayımızı hard reset üzerine iyi geçirmiştik ki bu sefer ateş gibi ısınma problemi baş gösterdi…cehenneme düşmüş gibi hissediyorum
   1   0
 5. Gördüğüm en kötü telefonlardan biri. Birkaç yıldır kullanıyorum ghost touch beni çileden çıkarıyor. 4/64 gb İkili sim kullanımında şarj su gibi akıyor… bir daha asus kullanmam.
  3  0
  1. Ben sorunsuz bir şekilde kullanıyorum belki seninkinde problem vardır. Markayı suçlamak anlamlı değil.
   3   2

Siz ne düşünüyorsunuz?