“Braun Face Kullanıcı Yorumları” için 10 yorum

 1. Braun Face Spa 851V (yüz epilatörü, temizleme ve cilt canlandırma sistemi) için yorum yapıldı:

  Bacaklarım ve koltuk altımda kullanmak için epey bir epilator kullanmışlığım var. Bu minik epilatörler satılmaya başlanınca çok sevindim. İlk epilatörümü aldığım 20 yıl öncesinden beri epilatörler kendilerini sürekli geliştirip yeniliyor. Bu minik alet çok başarılı. Üst dudağımı ve kaşlarımın arasını çile çektirmeden aldı. Kuaföre git birini bekle ağda veya iple alsın para öde sonra bir de kızarmış yüzle eve geri dön derdi yok. Bu benim üçüncü mini epilatörüm. İlk aldığım braunun 810 numaralı modeliydi o bozulunca 830 a geçtim sonra da bu modele.

  Beğenmediğim iki husus var . Birincisi mini epilatörler iyi sonuç vermelerine ragmen uzun ömürlü değiller. İlk epilatörüm bir yıldan biraz fazla dayandı. İkincisi ise 851v modelinin fiyatı 830 modelinin neredeyse iki katı halbuki neredeyse aynı modeller. Fiyatlar artıp azalıyor, siz almaya karar verince arada çok fark varsa eski modeli alın boşuna para vermeyin fazladan.

  Ürünün iyi özellikleri:
  * Tasarımı çok hoş elinize rahatlıkla oturuyor hareket ettirirken kolayca kontrol edebiliyorsunuz .
  * Kullanımı kolay ileri ve tersi yönde dönen başlığı sayesinde farklı yönlere doğru çıkan tüyleri alıyor.
  * Tüyleri almada başarılı, kısa tüyleri bile alabiliyor ve haftalarca etkisi sürüyor.
  * Temizleme fırçası ve lastik ped için ikinci bir başlıkla geliyor. yüzü canlandırmak için güzel başlıklar.
  * Aynası çok kullanışlı, ışıklı ayna sayesinde kaçırdığım tüyleri görebiliyorum.
  * Ürünü tüm parçalarıyla muhafaza etmeniz için fermuarlı çantası da geliyor.
  * Epilatör ve ayna ışığı için piller de var direk kullanmaya başlayabiliyosunuz.

  Kötü özellikleri:
  * İlk kullandığım braun mini epilatörüm bir yıldan az bir süre dayandı sonra birden bire çalışmamaya başladı. Ama ürünü çok beğendiğim için bir tane daha satın aldım.
  * Gereksiz pahalı. İlk epilatörüm braun 810 bozulunca yerine 830 u aldım, bu modelden çok daha ucuzdu ve ek aksesuarları hariç bir farkı yoktu. Bence bu modele ekstra para vermenize gerek yok.
  * Çantası fazla büyük.
  * Epilatörle kaş altındaki tüyleri almak ciltleri gergin olduğu için sadece genç kadınlarda işe yarar bence. Eğer göz kapağınızda sarkma varsa epilatörle alırken çok dikkatli olun veya direkt epilator kullanmayın o bölge için.

  Önerilerim:
  Epilatöre yeni başlıyorsanız başlarda çok acıtır sonra acı azalır. Epilasyona başlamaya değer çünkü evde kendi kendinize tüylerinizi almanız ve haftalarca etkisinin sürmesi çok komforlu. İlk kez epilasyon yapacaksanız yüzde denememenizi tavsiye ederim. Vücudunuzda deneyin önce ki ne ile karşılaşacağınız hakkında fikriniz olsun.
  4  0
 2. Braun Face 810 (yüz epilatörü ve yüz temizleme fırçası) için yorum yapıldı:

  Sürekli çenemdeki ve dudak kenarlarımdaki tüyleri cımbızla çektiğim için cildim artık yıpranmaya başlamıştı. Bu yüzden ürün ilk geldiğinde çok heyecanlandım. Epilatör bence çok iyi. Bir kaç kez kullandıktan sonra tüyler eskisi kadar hızlı çıkmamaya başladı. Verdiği pürüzsüzlük hissi çok güzel. Kesinlikle parasını sonuna kadar hak ediyor. Yanında pille geliyor olması da çok güzel. Tek beyenmediğim şey çok kalın tüyleri alamıyor bir kaç tane kalın tüyü alamadığı için onları cımbızla almak zorunda kaldım.
  0  1
 3. Braun Face 830 (yüz epilatörü ve yüz temizleme fırçası) için yorum yapıldı:

  Bayıldım ürüne. Üst dudağı alırken acıtıyor, gözlerim yaşardı alırken fakat kıllanma sorunu yaşadığım boyun ve çenede kullanırken çok rahattı.Ürünü 4 hafta önce satın aldım geldiği akşam kullanmaya başladım. Hergün kökünden tekrar almak zorunda kaldığım tüylerim gitmişti ve iki hafta görünmediler bile. Ürünü vücudumda da kullanıyorum. Özellikle bikini bölgesi gibi dar bölgelerde. Çalışırken gürültü çıkartıyor ama eski epilatörümden daha az gürültülü. Düğmesini basınca ters yönde hareket etmeye başlaması çok güzel bir özellik. Ters yönlerde çıkan tüylerinizi almak için akrobatik hareketler yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Şık bir çantayla geliyor. Tam el bagajına koymalık. Kesinlikle tavsiye ederim.
  0  0
 4. Braun Face Spa 853V (yüz epilatörü, temizleme ve cilt canlandırma sistemi) için yorum yapıldı:

  Daha ilk kullanımdan etkisini hissedeceksiniz. Yüz tüylerini almak için ideal ve bir kere alıştınız mı artık acımıyor hiç.Bence genel olarak bir kaç kusuru var. Epilatörün kafasındaki güç her kullanımdan sonra düşüyor. Ürün bir yıllık gibi, ömrünü tamamlamaya yakın bozulmaya çok meyilli. Pil gerektirmesi kötü. Yinede bozuldukça yenisini alıyorum çünkü yüz epilasyonu için halen en başarılı ürün bu.
  0  0
 5. Braun Face 810 (yüz epilatörü ve yüz temizleme fırçası) için yorum yapıldı:

  Tam bi hayal kırıklığı.. Normal çalışıyordu bir gün birden durdu kendi kendine, duşta kullanmadım sadece temizlerken biraz su kullandım. Taktığım piller hemen bitiyordu ama ucuz pil taktığımdan çok şaşırmadım. Bi gün yeni pil takmama rağmen çalışmadı. Gittim duracel aldım yine tık yok .Elimde çalışmayan aletle kaldım öyle.
  2  3
 6. Braun Face 830 (yüz epilatörü ve yüz temizleme fırçası) için yorum yapıldı:

  Mükemmel bir alet. Epilasyon yaparken biraz acı oluyor ama yüzümü gerince acısı azalıyor.Epilasyondan sonra cildim kızarıyor ama nemlendirici sürüyorum geçiyor bikaç saate. Epilatör çok ergonomik çok rahat tutabiliyorum. Fırçayı da başarılı buldum . Yüzümün yağlı bölgelerini özellikle burnumun kenarını çok iyi temizliyor. Uzun süre devam edersem belirgin bir değişim olur gibi yüzümde, şimdilik daha temiz hissi veriyor sadece jelle yıkamama kıyasla. Ayna çok işe yaramaz diye düşünmüştüm ama ışıklı olması ve 10 kat büyütmesi çok iyi. Aynayla çok daha iyi görüyorum tüyleri. Çantası da sağlam ve şık .
  1  0
 7. Braun Face 810 (yüz epilatörü ve yüz temizleme fırçası) için yorum yapıldı:

  Ben beğendim bu modeli.çabucak hallediyorum tüyleri kullanmasıda basit. ağda çok zahmetli geliyo artık bunu kullandıktan sonra, ağdayı ısıtta bezi hazırlada vallahi zaman kaybı. ince tüyleri daha iyi alıyor. Kaşlarım kalın oralarda zorlanıyorum alırken. Buna rağmen diğer bölgelerde başarılı özellikle yanak la alnı çok güzel alıyor.
  0  0
 8. Braun Face 830 (yüz epilatörü ve yüz temizleme fırçası) için yorum yapıldı:

  Biraz acıtıyor özellikle üst dudak bölgesinde ama tüyleri iyi alıyor ve beklediğimden daha hızlı sürede aldı.En fazla yirmi dakika sürdü şimdiye kadar maksimum. Daha önce yüzümü hiç ağda yada epilasyonla almamıştım. Ben sonuçtan memnun kaldım. Yüz pürüzsüz olunca makyaj da daha güzel duruyor yüzümde, fondoten sürünce tüylerden ötürü pütürler olmuyor . Temizlik fırçasını kullanmadan önce banyo yapıyorum gözeneklerim açılsın diye. Fırçayı kullanınca cildim kızardı ama çok geçmeden yatıştı . Fırça şimdilik iyi görünüyor ama bakalım yüzüm cidden temizlenirse anlıcaz iyi mi değil mi. Aşçı olduğum için mutfakta gün boyu tüm gözenekler tıkanıyor nemden umarım şu siyah noktaları temizler .
  0  0
 9. Braun Face Spa 851V (yüz epilatörü, temizleme ve cilt canlandırma sistemi) için yorum yapıldı:

  Sadece 3 kez kullanabildim, çalışmadı sonra. Pilleri dolu olmasına rağmen temizlik fırçası güçlü çalışmadı ama çalıştığında temizledi güzel epilatörü de iyidi. bozulmaya başladığında kendi kendine durup geri çalışıyordu bazen yavaşlayıp birden hızlanıyordu. artık hiç çalışmıyor. Başka pille denedim işe yaramadı. ürünü aldım iki ayda bozuldu tavsiye etmiyorum kimseye.
  5  0
 10. Braun Face Spa 853V (yüz epilatörü, temizleme ve cilt canlandırma sistemi) için yorum yapıldı:

  Ürünün epilasyonla istenmeyen tüyleri almak, cilt canlandıran pediyle ölü deriyi atmak ve temizliyici losyon veya suyla kullanabileceğin temizleme fırçası gibi 3 fonsiyonu var. Orta yaşlara geldim yüzüm biraz çökmeye başladı. Fırçaları haftada bir kullanıyorum nazik bir şekilde yüz temizliğini yapmış oluyorum. Epilatör iyi, ince tüyleri de kalın tüyleri de alıyor. Bazen etini biraz çektiği oluyor fakat çok hızlı olduğu için geçiyor hemen. His olarak iple alıyor gibi bir his veriyor bana. İple almak kadar kızartmıyor suratı ve ipe göre daha uzun süre tüysüzlük sağlıyor. Değişen başlıkları takıp çıkartması çok kolay. Uzun süre sonra gözeneklerimi bu kadar temiz görmek şaşırttı beni.
  1  0

Siz ne düşünüyorsunuz?