“Braun Silk-epil 1 Kullanıcı Yorumları” için 10 yorum

 1. Kullandığım tüm epilatörler genellikle fonksiyon olarak aynı. Daha önce braun epilatör kullandım o da iyidi. Farkları ise
  -Braun’ un kullanımı philips’ e göre daha kolay.
  -Braun’ u philips’ teki koruma başlığı olmadan kullanabiliyorsunuz.
  -Philips epilatörü çok dikkatli kullanmanız lazım, düzgün tutmazsanız etinizi çekiyor fakat braun da böyle bi sorunla karşılaşmadım çok rahat akıyor cilt üzerinde, kırk yıllık uzman gibi epilasyon yapabiliyorsunuz kendi kendinize.
  -Philips’ te hız ayarı var ama braunda tek hız kademesi var.
  -Philips’ te koruyucu başlık var, koltukaltı ve bikini bölgesi için güzel, braunda başlıklı versiyonları daha pahalı, başlıksız bikini bölgesinde kullanmayın çok hassas bölge olduğu için beklediğinizden çok acıtır. Ama ağda acısına dayanabiliyorsanız Philips i alın derim azıcık daha ucuz philips.
  -İkisi de avrupa üretimi, ikisi de mükemmel alıyor.
  -Ben braun u daha çok beğendim ama philips de hiç kötü değil o da güvenilir bir marka zaten.
  -Braunu da alsanız philipsi de alsanız sonuç en az güzellik salonundakiler kadar iyi bence.
  .Ama ben yine de yeni epilasyon yapmaya başlayacaklar için braun u öneriyorum , biraz daha eliniz alışınca philipsi alabilirsiniz . İki ürünü de yorumlayıp karşılaştırdım, umarım işinize yarar ve pişman olmazsınız.
  12  3
 2. En son epilatörümü kemoterapiden sonra tüm tüylerim döküldüğü için atmıştım. Bi daha ihtiyacım olmaz diye düşünürken bacaklarımda tekrar tüyler çıkmaya başladı ben de uygun bi epilatör aramaya başladım . Eski tecrüblerimden birsürü başlığı olan epilatörlere tekrar gereksiz fazla para vermemeye karar verdim, bu ürünün ek başlığı yok bu yüzden fiyatıda uygun . En son epilatörümün iki hız kademesi vardı ama ilk bi kaç kullanımdan sonra yavaş hızı hiç kullanmadım. TAbiki biraz acıtıyor sonuçta epilasyon yapıyorsunuz tüyü kökünden çekiyor. Biraz gürültü çıkarıyor kullanırken . İyi fiyatlı bir ürün yapması gerekn işi yapıyor. koltuk altı tüylerim kemoterapiden sonra henüz çıkmadı, en azında şimdilik, o yüzden orada denemedim . Ancak aldıktan iki ay sonra bacaklarımda kullanırken ürünün gövdesi ısınmaya cımbızları daha yavaş dönmeye başladı ve tuhaf bir koku çıktı aletten. Halbuki kemoterapiden dolayı zten ince ve güçsüz bacak tüylerim ve on günde bir alıyorum. Eğer iki aylık kullanım için fiyatı iyi diyorsanız alın. Ben başka epilatör alacağım .
  3  1
 3. Vücudumda çok az tüy var. Koltuk altı tüylerim çok az olduğu için tek tek cımbızla çekiyordum. Tüyleri tek tek çekmektense bir epilatör alayım da boşu boşuna onca zamanı heba etmiyeyim dedim. Ama bu ürünü almakla hata etmişim. Çok acıtıyor ve epilasyon yaparken epilatördeki cımbızlar sadece tüyleri değil derimi de çekiyor. Her kullandığımda yara bere yaptı koltuk altımda. Epilatörü kullandıktan sonra koltuk altımda kararma meydana geldi. Hiç sevmedim bu epilatörü. Biraz daha paha ekleyip daha iyi bir model alın.
  3  2
 4. Mükemmel bi epilatör. Beklediğimden biraz daha fazla acıttı ama bir iki epilasyondan sonra tüylerin çıkmasında azalma oldu ve yeni çıkan tüyler daha ince ve daha az görünür çıktı. Kalın tüyler incelere göre daha fazla acıyor ama tüyleri dört hafta boyunca tekrar almanıza gerek kalmıyor o yüzden katlanılmayacak bir acı değil. Ayrıca çok kullanışlı, yanında adaptörü ve epilatör başlığı için temizleme fırçası ile geliyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Ama eğer ağda acısına dayanamıyor ve jilet kullanıyorsanız bu ürün pek size göre değil.
  3  2
 5. Braunun bu epilatörü çok güzel . Burdaki yorumları okuyup satın aldım, acıtır mı acıtmaz mı emin olamamıştım.
  Evet başta biraz acıtıp tüyleri diken diken ediyor ama yavaş yavaş alışıp hissetmiyorsunuz bi süre sonra.
  Kullanması ve temizlemesi kolay kutusundan temizlik fırçası da çıkıyor. Tıraş başlığı yok . Ama genel olarak güzel, kadınlar için vazgeçilmez bir ürün.
  3  1
 6. Ben alel acele aldım, bütçeniz varsa daha üst model bi ürün alsanız daha iyi olur daha az acıtır .Sert bir cilde sahip olmama rağmen koltukaltımı iyi aldı. Tabiki biraz acıyor ama dayanılabilir bence. Hissettiğim acıda zamanla bi azalma olmadı ve batık yaptı biraz. Ama ilk defa epilatör alacaksanız bence gayet iş görür.
  0  1
 7. Güzel bir ürün. Kullanırken biraz fazla ses çıkarıyor ama genel olarak tüm epilatörler gürültü yapıyor zaten. Daha iyi sonuç vermesi için tüylerin çıkış yönüne tersine ve aynı bölge üzerinden üç dört kere geçerek epilasyon yapıyorum. Acısı hafif, çok zorlamıyor beni . Ağdadan daha iyi sonuç veriyor. Ağda çok kısa tüyleri çekemiyor, bu ürünü bacağımda ellerimde kolumda koltukaltımda kullandım ver pırıl pırıl yaptı.Epilatörün başlığı çıkartılıp ayrıca temizlenebiliyor. Pakette de temizlik fırçası geliyor .Ben beğendim tavsiye ediyorum.
  5  1
 8. Epilatörlerin acıttığına dair çok fazla yorum olduğu için başta alıp almama konusunda epey bi tereddüt ettim . Ama ürün gayet iyi çalışıyor . Tüy çektiği için tabiki acıyor ama atla deve değil, dayanılabilir bi acı. Epilasyon yapmadan tüylerinizin çok uzamadığına emin olun, uzun olunca daha çok acıtıyor.
  6  1
 9. Eksileri : Tüyleri sadece epilatörü 90 derece açıyla tutunca gerçekten kökünden alıyo, başka türlü tutunca kırıyo kökünden çekmiyo. Sadece kollarımı almam 2 saat sürdü bacakları almak ne kadar sürüyo siz düşünün. Epilatörle tüyleri hızlı hızlı alınca birsürü kızarıklık ve nokta nokta kabarma oluyo . Tüyleri tek geçişte almazsanız ikinci geçişte cilt çok tahriş oluyo. yavaş yavaş ve istikrarlı almanız lazım o da sabır istiyo.
  Artıları: Ağdanın alamadığı kısa tüyleri alabiliyo, ağdadaki gibi uzamasını beklemem gerekmiyo. Acısı da ağda ile aynı.
  3  3
 10. Ürünün farklı bölgeler için ek başlıkları yok. özellikle bikini bölgesinde daraltıcı başlık olmadan kullanınca çok acı veriyor. Tüm modellerde farklı bölgelere özel başlıklar olması gerekmiyor mu??? ek başlıkları olduğunu varsayarak almıştım be bu ürünü. İade edip başka ürün alıcam, temel aksesuarları olmayan bir ürünü neden satarlar anlamıyorum ki hiç .
  2  5

Siz ne düşünüyorsunuz?