“HTC 820G+ Kullanıcı Yorumları” için 6 yorum

 1. Herkese selam, desire 820’mi 3-4 ay önce aldım bu güzel aletle ilgili fikirlerim şöyle:

  1)Almadan önce telefonun çok büyük olmasından ve çokça duyduğum bir problem olan ısınma probleminden dolayı bazı endişeler yaşadım. Renk seçenekleri de benim gibi orta yaşlı bir adam için uygun değil gibi geldi ama aradığım bütün özellikleri barındıran cihaz olması sebebiyle almaya karar verdim(merak edenler için en sonunda gri olanını aldım)

  2) Çözünürlük gayet iyi özellikle güneş ışığını süzüşüne bayıldım (daha önce kullandığım Samsunglar bu konuda çok kötüydü) dokunuşa cevap veriş hızı süper buarada.

  3) zengin ve temiz bir ses çıkartıyor iki hoparlörü var dolayısıyla verdiği ses seviyesi de gayet iyi. Özellikle kulaklığa verdiği ses seviyesi ortalamanın çok ötesinde. Ring-tonelar daha iyi olabilirdi

  4) Performansa gelince, oyun çok nadiren oynarım metro da falan belki internetsiz kaldığımda gamer değilim yani ama arkada 4-5 app çalıştırdığım oluyor ki böyle durumlarda dahi cihaz banamasın demedi hiç lag olmadı hiç takılmadı…

  5) Arka kamera ile gün ışığında yaptığım çekimlerde çok iyi sonuçlar aldım ki gün ışığında ön kamera bile baya tatmin edici sonuçlarveriyor. Işıksız ortamlardaki performans fena değil(bu subjektif bir değerlendirme). Kameralar beni tatmin etti.

  6) Bence tasarım da gayet iyi stil ve klas bir görünümü var.

  7) Şarj performansı konusunda, çok ağır kullanıcı değilim. Uynadığımdan yatağa gidene kadar 25-30 konuşma yapıyorum(aşağı yukarı 1-1,5 saat konuşma), whatsapp var her zaman, 3G-4G açık hep) 2 saat falan facebook, youtube v.s kullanımı yarım saat müzik gibi aslında fena sayılmayacak bir kullanımda dahi yattığımda hala %20 şarjım oluyor ki bence muhteşem.

  8) Hotspot olarak kullandığımda arka kameranın yanı biarz ısınıyor ama onun dışında çok ısınma problemi ile karşılaşmadım.

  HEPSİNİ DEĞERLENDİRİRSEK BÜYÜK EKRANINI DA HESABA KATARSAK BENCE ÇOK İYİ BİR TELEFON OLMUŞ..
  0  0
 2. Sim girişlerinden bir tanesi 3-4 ay içinde bozuluyor ve okuduğum kadarıyla bu genel bir problem…uzak durun
  0  0
 3. Anten çok zayıf wifi sinyallerini alamıyor servise gittim ana gövde değiştirilmesine rağmen aynı problem devam ediyor…
  0  0
 4. Daha iyi fiyata daha iyi özlellikleri performansı olan androidler var sakın paranızı buna harcamayın 1GB RAM 16GB ROM u var bu fiyat için çok düşük.
  0  0
 5. Aklınızda bulunsun telefonu yeni aldım HTS software management indirdim bilgisayara ama telefonun iki kısmını ve SD Cardı algılmasına rağmen telefona bağlanamıyorum
  0  0

Siz ne düşünüyorsunuz?