“HTC One A9 Kullanıcı Yorumları” için 5 yorum

 1. Ekran açık olduğunda(Screen on time) şarj 4 saat götürüyor ben böyle bir telefon için az buldum oyun oynayanlar için iyi değil ama 1 saatte şarj oluyor ki bence çok iyi bir performans diğer telefonlarla karşılaştırıldığında, ön kamera harika…
  0  0
 2. 13 Mplik arka kamerası çok etkileyici değil ama fena da değil ortalama yani, şarj çok hızlı gidiyor bence iyi bir telefon ilk android deneyiminizse bu telefon iyi bir seçim benzersiz olacak ; )
  0  0
 3. Bir sürü app yükledim ona rağmen hala yağ gibi akıyor mübarek, ultrapixel selfie kamerası var zifiri karanlıkta çekseniz bile çok iyi sonuç veriyor, parmak izi scannerı çok hızlı…öneririm
  0  0
 4. Şarjı 4-5 saat dayanabilir yazıyor ama 22 saat bitmediğine şahit oldum çok çok iyi bence. Metal ve yumuşak bir dokunuşu var, güzel hissettiriyor.
  0  0
 5. Telefonun fiyatı ucuz olsaydı(yani ederi neyse o olsaydı) ve şarj performansı iyi olsaydı(halamın da bıyıkları olsaydı…)iyi bir mid-range telefon olabilirdi ama maalesef değil verdiğiniz paraya değmiyor…Şarj performansı özellikle kötü almayı düşünüyorsanız mutlaka göz önünde bulundurun..
  0  0

Siz ne düşünüyorsunuz?