“LG G4 Kullanıcı Yorumları” için 18 yorum

 1. 2 yılı aşkın süredir g4 kullanıyorum ilk aldığım zamanlar rüya gibiydi sonra aşırı ısınma problemleri başladı . Hani ısınma derken arkadakş ses kısma açma tuşlarının olduğu yere dokunamamaktan bahsediyorum. Şarjı ise bildiğin oruç açan mümin kardeşlerim gibi kana kana içiyor . Elinize almaya korkuyorsunuz telefonu şarjı biticek diye sadece tel görüşmeleri için yanımda dolaştırır hale geldim. Zaten hele bi 10 dakka oyun oynim felan diye şeytan sii dürterse vay halinize artık annenize yakın bi arkadaşınızın numarasın vermek zorunda kalıyosunuz ulaşamazsa arasın diye. telefonun bataryasını zaten bir kere değiştirmişti. Öğrendiğim kadarıyla anakarttanmış problemlerin kaynağı. Garanti bitti tel bitti işin açıkçası. Bunada planlı eskitme diyorlar sanırım. LG G3 ten sonra popülüterisini iyice kaybetti zaten. G5 tam bir rezaletti G6 da daha kimsenin elinde görmedim. Şuan bu telefonu alıcak arkadaşlara sesleniyorum garanti süreniz bitene kadar size mutluluklar . Çünkü sonra babanıza telefonun nasıl kafayı yediğini anlatmak zorunda kalıcaksınız ve bir ayınız telefon almak için çalışmakla geçecek .
  15  6
 2. Bütün özellikleri hakkında değerlendirmelerimi 5 üzerinden yapacağım.
  Ergonami açısından 5,
  Şarj 5 (hem kişisel hem de iş konuşma, sosyal medya -özellikle whatsapp- için kullanıyorum ve bir günü çok rahat çıkarıyor. Sabah 6.30’da şarjdan çıkarıyorum, gece 12’ye kadar dayanıyor)
  Kamera performansı 4,
  Hafıza 5,
  Fiziksel dayanıklılık 4,

  En sevdiğim özelliği ergonamik olması. Sevmediğim özelliği ise PC’ye bağlanma sırasında her zaman sorun yaşıyor olmam.
  5  13
 3. LG G4’ü 2 seneden uzun bir süredir kullanıyorum. Başlarda hızlı şarj olurken, son zamanlarda yaklaşık 2 saatten önce şarjı tam dolmuyor. Bu arada, 1 yılın sonunda gelen güncelleme sonrasında benim telefonum dahil birçok g4’ün anakartında sorun oldu. Garantiye götürdüğümde ise aynı telefonun yenisini verdiler. Bu süreye kadar telefondan epey memnundum, bu güzel hareketlerine ve aynı telefonu en az bir sene daha kullanabileceğime çok sevinmiştim.

  Özelliklerinden bahsetmek gerekirse oyun oynamayan biri olduğum için şarjı bana bir gün rahat dayanıyor. Daha fazla detay vermek gerekirse, sabah telefonu 7 buçukta şarjdan çıkarıyorum akşam 9 – 10 gibi %10 civarında oluyor. Kullandığım uygulamalar ise whatsapp, instagram ve twitter.

  Fotoğraf ve video çekiminden baya memnunum. Düşük ışıkta bile güzel çekiyor. Sesi de iyi. Sonuna kadar açsam bile hiç cızırtı olmuyo. 1000 lira civarında alınabilecek sağlam bir telefon. Öneririm.
  3  5
  1. bence Lg G4 çok daha iyi kullanım süresi çok daha iyi Samsungdan. Kamerası ve ekranıda Samsunga basar.
   10   7
 4. Diğer markaların iyi telefonlarına(flagship) göre kötü bir telefon olmuş bence. S7 çok daha iyi hatta S6 bile daha iyi ki G4 bu telefonlarla rekabet etsin diye üretildi. Kesinlikle kötü olmuş ama çabuk şarj oluyor iyi özellik olarak bunu sayabilirim.
  2  7
 5. 6 aydır kullanıyorum hiç oyun oynamıyorum öyle çok da kullanmıyorum ama çok kötü bootloop oluyor ne yapabilirim??
  0  4
  1. Telefonun asli kullanımı internet aramalar v.s dir sony su geçirmez diye çok övülüyor ama bence hiçbir anlamı yok günlük kullanımda LG Sony’den çok daha iyi tespitine katılıyorum
   4   2
 6. Hafıza beni çılgına çevirdi arkadaşlar hiçbir şekilde yeterli değil bir önceki Lg telefonumda da böyleydi…bence olmamış
  1  2
 7. Hafıza yetersiz. SD card kullanıyorum ama SD ne zaman full olsa telefon kafasına göre Sdden bir şeyler silmeye başlıyor… Sadece 4-5 app yüklenebiliyor…Fiyatın neden bu kadar düşük olduğunu merak etmiştim şimdi anladım…Beklentinizi düşük tutun
  2  2
 8. Telefon çok iyi iç hafıza ile ilgili koordinasyon problemleri var. Özelliklerde yazdığı kadar hafızayı kullanmak hiçbir zaman mümkün olmuyor…ki bu uygulamaların büyüyen kaplama alanlarıyla büyük bir sorun haline geliyor ve internette gezinirken başka şeyler yaparken v.s telefonu yavaşlatıyor onun dışında iyi
  1  2

Siz ne düşünüyorsunuz?