“Meizu Pro 7 Kullanıcı Yorumları” için 4 yorum

 1. Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon: Bataryası rahat 1.5 gün gidiyor, ikincil ekran harika… böyle bi özellik başka hiçbir telefonda yok zaten. Bu arada internette çok fazla aksesuarı var, istediğinizi bulabiliyosunuz.
  0  0
 2. Tek kelimeyle mükemmel bir telefon. Gerçekten bunun gibisi yok piyasada. Tek canımı sıkan yeri hafızasının genişletilebilir olmaması, ama ben o kadar çok oyun yada program kullanan biri olmadığım için çok da koymuyor. Kamerası müthiş.
  0  1
 3. 2 aydır falan bunun gibi bi telefon arıyodum, sonunda bu modelle karşılaştım ve anında siparişini verdim. Performans arayan biri değilim sadece elimdeki telefon başkasında olmasın istiyorum, çünkü sokakta herkesin elinde aynı telefonu görmekten çok sıkıldım. Zamanında sony s700 ü aldığımdada aynı şekilde hissetmiştim, iki telefonunda dizaynı sadece kendilerine ait. İkinci ekranın özelliği daha iyi kamerayı kullanarak daha iyi selfieler çekmenizi sağlamak, arka kamera 16 mp ve ön kamera 12 mp bu arada.
  0  1
 4. Yine arttırılabilir hafıza yok. Şu saçma apple modasını takip etmeyi bıraksalar cidden çok sevincem, gereksiz saçma sapan kısıtlar koyuyolar kendilerine. Yani yepyeni ve yenilikçi bi firmasınız, neden inovasyon yapmak yerine başkalarını takip ediyosunuz anlamıyorum.
  2  0

Siz ne düşünüyorsunuz?