“Philips BRE610 Kullanıcı Yorumları” için 10 yorum

 1. Bu model Philips’in giriş modellerinden, o yüzden sadece bir ek başlığı var. İsterseniz diğer başlıkları ayrıca satınalmak mümkün.

  Kutudan çok fazla kullanım kılavuzu filan çıktığı için başta gözüm korktu ama türkçe kısmı okuyunca rahatladım. Kesinlikle karmaşık bi alet değil.

  Çok kullanışlı ve ergononik bir tasarımı var. Yalnız tüylerinizin birazcık uzamış olması gerekiyor. Jilet yapanların çok hoşuna gitmeyebilir, sonuçta tüyler daha ilk baş verdiğinde jilet yapıvermek çok pratik oluyor. Ama bunu düzenli kullandığınızda da tüyler zayıflıyor ve daha az göze batmaya başlıyor.

  İlk seferde biraz acıtıyor ama sonuçta kendi kontrolünüzde olduğu için çok gerilmiyorsunuz. Başkası yapsa kesin daha farklı olur.

  Ben memnun kaldım ve hissine yavaş yavaş alışıyorum. Hız ayarları var böylece yavaşta başlayıp hızlıya geçmek ve istediğim zaman ara vermek rahat oluyor. Birde duşta kullanırken biraz daha az acıyor.

  İki yıl garantisi var. Yani anladığım kadarıyla firma ürününe güveniyor . Sonuçta güvenmeseler iki yıl garanti koyamazlar..
  0  0
 2. Uzun süre Philips’in daha uygun fiyatlı epilatörlerini kullandım onların üstüne bu modele geçince ilk başta baya hoşuma gitti ama daha en baştan şarjında bir sorun olduğunu anladım. Talimatlara bire bir uymama rağmen şarjı en fazla 19 dakika gidiyordu. Hatta çoğu zaman 14 dakikada kapanıyordu. Üstelik şarj yemesin diye ışığını bile kullanmıyordum. Ciddi ciddi dakika tuttum çünkü sözde 40 dakika idare etmesi gerekiyor ama alakası yok.

  İki ay sonra filan bi de tuhaf sesler çıkarmaya başladı. Açtığım anda gıcırdamaya başlıyor bazen de garip garip ötüyor. Yine de bu şekilde iki üç kere daha kullandım. Sonra zaten bacağıma değdirdiğim anda alet kapanmaya başladı. Çok bastırmaktan filan kaynaklanan bir şey değil azıcık değse bile kapanıyordu.Düşünün yani sürekli cildimin bir milimetre üstünde tutmam gerekiyordu. Ertesi hafta tamamen bozuldu hiç açılmaz oldu.

  Hepsiburada’ya sorunu ilettim neyse ki hemen kabul ettiler ve yenisini gönderdiler. Yeni makineyi kullanmaya başlayalı üç ay oldu ve geçen gün tüylerimi alırken bu da tıpatıp aynı sesi çıkarmaya başladı. Bugün kullanırken de yine bacağıma dokunduğu anda kapanmaya başladı. Özellikle bunda da zaman tuttum şarjı en fazla 17 dakika gidiyor ama genelde 13 dakikada filan kapanıyor. Öncekinden de beter.

  Kesinlikle kullandığım en kötü epilatör. büyük talihsizlik. İki alette de üç ay içinde aynı şeyleri yaşamam tesadüf olamaz modelin kusurlu olduğunu düşünüyorum, Philips’e bizzat şikayet edicem. Özellikle yazıyorum okuyorsanız bu ürünü almayın paranız cebinizde kalsın. Kesinlikle uzun süre rahatça kullanabileceğiniz başka bir epilatör almanızı tavsiye ederim.
  5  0
 3. Daha önce altı yıl kadar kullandığım bir philips makinem vardı çok memnundum. O bozulunca braun’a geçmiştim üç yıldır filan braun silk epil 7 kullanıyordum. Yavaş yavaş onda da sıkıntılar çıkmaya başladı ben de philips’e geri dönmeye karar verdim. Son çıkan model buydu, bir de indirimde olunca hiç düşünmeden aldım.
  Hemen bir hevesle kullanmaya başladım ama pek umduğumu bulamadım. Önce yeni bir makine olmasına bağladım belki zamanla ısınırım dedim ama ne yazık ki öyle olmadı. Aynı yeri 10-15 kere tekrar tekrar yapmama rağmen tüy kalıyordu. Her türlü açıyı denedim yani tüyün çıkış yönünden, ters yönünden, sağdan, soldan, her şekilde almaya çalıştım. Yani öyle çok kısa tüylerden filan da bahsetmiyorum. En son bıkıp kendim cımbızla almaya başladım. Makineye bu kadar para verip bir de üstüne cımbız kullanmak çok saçma bişey.
  Sonuç olarak bu ürün hiçbi işime yaramadı. En son braun silk epil 9 aldım ondan gayet memnunum.
  2  0
 4. Eski makinem bozulunca daha üst model olarak bu makineye geçtim. Dolayısıyla epilatör kullanmaya alışığım, ilk kez kullanıyor gibi yorum yapmam mümkün değil ama ilk defa epilatör kullanıyorsanız tüylerinizi kısaltmanızı tavsiye ederim. Tabi ne olursa olsun ilk kullanışta bayağı acı oluyor sonra giderek azalıyor.
  Bu makinenin cımbız bölümü seramik olduğu için çok kolay temizleniyor. Eski makinemle kıyaslarsam da performansı en az onun kadar iyi üstelik öyle tahriş de etmiyor..Takılma, deriyi sıkıştırma gibi şeyler hiç yaşamadım.
  Işık fikri hoş, bence yeterli değil ama hiç yoktan iyidir. Hızlı ve yavaş olmak üzere iki ayarı var ama ben yavaş ayarı hiç kullanmıyorum ama bilemiyorum belki kullanan vardır…
  Kısacası bi kaç aydır son derece sorunsuz biçimde kullanıyorum. Tavsiye ederim.
  1  0
 5. Ürünü çok sevdim. Şekli ele tam oturuyor, kablosuz olması da büyük avantaj. Diğer aletlerde olduğu gibi bunla da aldığım yerin üstünden iki üç kere geçmem gerekti ama sonunda hiç tüy kalmıyor. Canımı da fazla yakmadı, gerçi yıllardır epilatör kullandığım için artık hissetmiyorum.
  Normalde epilasyondan sonra sızısını alsın diye önce biraz el losyonu sonra da vücut kremi sürerim, yumuşacık olur. Ama bu makineyle tüylerimi aldıktan sonra cildim zaten o kadar sızlamadı ve gayet pürüzsüz bi his bıraktı. Masaj başlığını da denedim ama pek bi işe yaramadı hatta cımbızların cilde değmesini biraz engelliyor gibi geldi.
  Şimdilik sadece kuru kullandım o yüzden ıslak kullanım hakkında yorum yapamıycam.Yalnız kesinlikle Braun Silk Epil Se5185’ten daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Fiyatı da gayet uygun.
  0  0
 6. Çok memnunum iyi ki almışım. Her gün jilet yapmaktan bıkmıştım, epilasyon aletlerini de ne zamandır merak ediyordum. Sonunda denedim ve çok beğendim. Ürünü hafta da bir iki kere kullanıyorum. Tüylerim daha seyrek ve yumuşak çıkmaya başladı. Bacağıma dokunduğumda artık tüyler elime diken diken gelmiyor. Daha da güzeli jiletten sonra koltuk altımda kalan karartı tamamen yok oldu.

  Hem ıslak hem de kuru denedim bence ikisi de gayet iyi. Sadece tüylerimi aldıktan sonra cildim biraz kaşınıyor ama bir saatte filan birşey kalmıyor.

  Buarada benim gibi yıllardır jilet kullanıyorsanız cildinizin bir kerede pamuk gibi olmasını beklemeyin. Tüyler farklı hızda büyüdüğü için en azından bir kaç kez kullanmanız lazım . Neyseki böylece tüylerin hepsini aynı anda almak zorunda kalmadoğınız için kısa sürüyor.

  Çok az acıtıyor yani katlanılmıycak bi acı değil kesinlikle Bir kere jiletteki gibi cildinizde kesikler oluşmuyor o bile yeter. Kesinlikle verdiğiniz paraya değer.
  0  0
 7. Ne zamandır alsam mı almasam mı diye ikilemdeydim, epilatörlerde indirim olduğunu görünce birkaç model arasında karşılaştırma yaptım ve fiyat olarak en mantıklı bu geldi. İlk defa epilatör kullanıcam diye öncesinde internetten biraz araştırdım herkez çok acıdığını söylemiş. Acıya hiç tahammülüm yoktur o yüzden açıkçası bayaa tırstım. Ağdayla karşılaştıranlar olmuş ama ağdadan nefret ederim yapmamda yaptırmamda. Neyse sonunda çok acıtırsa en kötü geri veririm diye düşünerek bacağımın bir kısmında denedim. Ve yani ilk düşüncem “bu muymuş?” oldu. Beş aylık oğlum saçımı çektiğinde daha çok acıyor.

  Biraz şarj ettikten sonra bacaklarımı almam yarım saat sürdü. Bazı yerlerin üstünden bir iki kere geçmem gerekti ama sonunda hiç tüy kalmadı. Tabi ilk deneyimim olduğu için başka epilatörlerle karşılaştıramıcam ama ben memnun kaldım.
  0  0
 8. Kullandığım ucuz epilatörlerin üstüne ilaç gibi geldi. Bu da biraz acıtıyor ama diğerlerine kıyasla çok daha az. Islak veya kuru kullanılabiliyor ama kuruyken tüyleri daha iyi alıyor. Sanırım tüyler ıslanınca fazla yumuşuyor, o yüzden alet rahat yakalayamıyor. Islak kullanmayı daha çok sevenler de olmuş ama bence kuru daha rahat.
  Tüyleri genel olarak gayet iyi yakalıyor, tekrar tekrar yapmanıza gerek kalmıyor.
  Ben sadece fiyatını biraz pahalı buldum. Daha uygun olabilirmiş.
  0  0
 9. Epilasyon dediğimiz şey ne yazık ki acı olmadan olmuyor ama bence sonucuna değiyor. Bu da kesinlikle parasına değen son derece kaliteli bir ürün. Zaten kutudan çıkardığınız anda anlıyorsunuz. Sorunsuz çalışıyor ve olabildiğince az can yakıyor. Tasarımı çok güzel ele tam oturuyor cildin üzerinde rahatça hareket ettirebiliyorsunuz yani gerçekten ergonomik. Başlığının geniş olması da çok işe yarıyor böylece tüyleri almak baya kısa sürüyor..

  Kablosuz olması da bir avantaj. Şarj ettikten sonra 40 dakika kullanabiliyorsunuz. En güzel yanı da hem ıslak hem kuru kullanılabilmesi. Böylece yere gazete sermek yerine banyoda kullanabiliyorsunuz bence bu özelliği çok iyi.
  0  0
 10. Dört haftadır kullanıyorum. Ben daha çok acıtıcağını düşünmüştüm o açıdan baya hoşuma gitti. Tek sorun kısa tüyleri alırken biraz zorlanıyorum.Onun dışında gayet iyi. Fazla ses çıkarmıyo, çabuk şarj oluyo ve uzun süre idare ediyo.Başarılı bi ürün.
  0  0

Siz ne düşünüyorsunuz?