“Philips BRE620 Kullanıcı Yorumları” için 10 yorum

 1. Bir haftadır bacaklarımda, kollarımda ve yüzümde kullanıyorum.

  Öncelikle makine hemen şarj oluyor ve tüyleri gayet iyi alıyor. İnce bir alet, fazla ağır değil, ele kolay oturuyor. Cımbızlı kısmının seramik olması bende biraz şüphe uyandırmıştı ama cidden kaliteliymiş. Led ışığı sayesinde alınacak tüyleri kolay görebiliyorsunuz. Masaj başlığı filan gibi bir sürü aksesuarı var ama şahsen ben sadece ana başlığı kullanıyorum bence her bölgeye uygun. Eğer ilk defa epilatör kullanacaksanız biraz acıya hazırlıklı olun. Giderek alışıyorsunuz. Bence tüy almanın en iyi yolu epilasyon. Siz de epilatör bakıyorsanız bu aleti tavsiye ederim.
  2  0
 2. Birkaç sene önce başka bir markanın epilatörünü almıştım ve hiç memnun kalmamıştım. Bu makine özellikle bacaklarımdaki tüyleri gayet başarıyla aldı. Hızlı ve yavaş ayarı var ikisi de tam olması gerektiği gibi bence. Farklı başlıkları olması da güzel. Benim beklediğimden daha iyi çıktı. Arkadaşlarımada tavsiye edicem kesin..
  1  0
 3. Islak ve kuru kullanılabilmesi hoşuma gittiği için aldım. Eski epilatörümü duşta kullanmak mümkün değildi. Üstelik tüyleri resmen yoluyordu. Bunda da tüyün koptuğunu hissediyorum ama canım çok daha az yanıyor. Birkaç tane başlığı var, sanırım bir tanesi hassas bölgeler için. Yanaklarımdaki ve dudak üstümdeki ince tüyleri çok iyi alıyor.

  Aletin şekli ve boyutu harika ve kesinlikle elimden kaymıyor. Herkese tavsiye ederim.
  0  0
 4. Epilatörlerle ilgili deneyimim açıkçası pek olumlu değildi o yüzden bu makineyi sipariş ederken de biraz tereddütlüydüm. Ama daha kutuyu açar açmaz şık görünüşüyle beni kazandı. Çok kaliteli olduğu hemen belli oluyor. Elime çok iyi oturdu ayrıca ağırlığı da güven veriyor.

  Kullanması çok kolay. Şimdilik iki kez kullandım, Bir kere banyoda bir kere de kuru şekilde. Sonrasında yaklaşık bir hafta boyunca bacaklarımda yeni tüy çıkmadı. Bence harika bir sonuç. Sabahları duşta jilet yapmak zorunda kalmıyorum, o açıdan inanılmaz zaman kazandım.

  Diğer başlıkları henüz denemedim ama deniycem.
  Sonuç olarak çok memnun kaldım ve epilatör almak isteyen herkese tavsiye ederim.
  0  0
 5. Genel olarak ürünü beğendim. İşimi görüyor. En iyi sonucu kollarımdaki ince tüylerde aldım. Daha tüylü bölgeleri alırken bazı yerlerde biraz tüy kalıyor ama yine de baya iyi. Cildimi yumuşacık yapıyor.
  Bence ağda kadar çok acıtmıyor ama tabi yine de acılı. Acıya bi süre sonra alışıyorsunuz.
  Hem kuru hem ıslak kullanılabilmesini çok sevdim. Bikini bölgesi ve yüz gibi hassas bölgelerde kullanılabilmesi bence harika. Ek başlıkları da gayet iyi. En önemliside fiyatı çok çok uygun. Kesinlikle değer. Ağda parasından da kurtulmuş oluyorsunuz hem de zaman kazanıyorsunuz.
  0  0
 6. Maalesef umduğumu bulamadım. Çenemde kalın siyah tüyler çıkıyor. Aslında bu epilatörü de özellikle o tüylerden kurtulmak için aldım. Ama çenemdeki ince tüyleri gayet güzel alırken o kalın siyah tüyleri nedense bir türlü almadı. Özellikle hem ıslak hem kuru denedim, farklı başlıklarını kullandım ama olmadı.

  Canı yaktığı doğru ama sonuçta tüyü kökten alan bir makine yani acıtması bence gayet doğal. Tüy yapınıza göre belki sizin işinize yarayabilir ama ben istediğim sonucu alamadım.
  0  0
 7. Başta biraz zorlandım ama üçüncü kullanışımdan itibaren iyice alıştım ve artık hiç sorun yaşamıyorum. Daha çok yüzümde kullandığım için öncesinde talimatları iyice okudum yüzünüzde kullanmayın gibi bişey yazmamışlar. Yanaklarımı, dudak üstümü, dudak altımı, burnumun kenarlarını, çenemi ve çene altımı almak için kullanıyorum. Bazı yerlerde biraz hassassiyet hissettim ama canım çok yanmadı. Bide tavsiye edildiği gibi her kullanışımdan sonra nemlendirici sürüyorum ve aleti temizliyorum.

  Bence cımbızdan daha kullanışlı. Tüyler daha az ve daha yumuşak çıkıyor. Kızarıklık filan da olmuyor. Artık hep bunu kullanıcam heralde.
  0  0
 8. Özellikle ağdadan veya iki günde bir jilet yapmaktan bıktıysanız mutlaka deneyin. Biraz can yakıyor ama ağdadan da jiletten de daha uzun süreli sonuç veriyor. Kaşlarınızı cımbızla alırken duyduğunuz acıya benzer bir hissi var. Acı eşiğiniz çok düşükse tavsiye etmem yani sonuçta aynı anda birsürü tüyü tutup çeken bir alet.
  İki hız ayarı var. Kıvrımlı bölgeleri mesela diz ve bileklerinizi yavaş ayarda yapmanızı tavsiye ediyorlar. Temizlemeside çok kolay.
  0  0
 9. Ben bu makinenin bu kadar başarılı ve kullanışlı çıkmasına baya şaşırdım.Galiba eski epilatörlerimde yaşadığım sorunları bunda yaşamıcam. Bi de eskiden hep tek bir başlık kullanılırdı ama bunda farklı amaçlar için ek başlıkları kullanabiliyorsunuz. Böyle detaylar biz kadınların işine yarayabiliyor. Bence makine harika, tavsiye ediyorum.
  0  0
 10. Çok memnun kaldım. Normalde hem dudak üstüm için hemde bacak ve koltukaltımı aldırmaya ağdaya kuaföre gidiyodum. Artık kendim alıyorum. Hem ıslak hem kuru kullanılabilmesi çok hoş. Tasarımı da başarılı ve sağlam bir tutuşu var. En çokta ışıklı olmasını sevdim. Daha az acıtmasını istiyosanız banyo sonrası kullanmanızı öneririm. Bir de çok aceleci davranmazsanız yani makineyi yavaş yavaş ilerletirseniz tüyleri bi kere de alabiliyosunuz. Kesinlikle öneririm.
  0  0

Siz ne düşünüyorsunuz?