“Philips HP6419 Kullanıcı Yorumları” için 16 yorum

 1. Arkadaşlar ben bugun bu ürünü a 101den aldım ve kullandım çok memnun kaldım kullanmadan önce yorumları okudum ve kullanmaya korktum ne yazıkki bazı yorumlarda yazıldığı gibi bi korkunç acı verici bi durum yok çokta kolay kullanışlı bi ürün emek veren herkese teşekkür ederim elinize sağlık. Hiçte çekinmeden satın almaniZi tesviye ederim ..
  4  0
 2. Anneler gününe özel indirim vardı fiyatı uygun diye aldım gayet iyi çıktı. Muhteşem diyemem ama bir kusuru da yok fiyatına göre gayet iyi bi alet işimi görüyor.

  Ağda yapmaya alışıksanız epilasyon aletinin acısına da dayanabilirsiniz diye düşünüyorum sonuçta ikisindede tüyü kökten alıyosunuz. Ben bitek koltukaltımda biraz zorlandım. Özellikle ilk kulladığımda tüy diplerim nokta nokta kanadı. Koltuk altı hassas bir bölge olduğu için aletle alırken de ağdayla alırken de deriyi biraz gergin tutmak gerekiyor.

  Sonuç olarak parasının karşılığını veren iyi bir ürün. İki haftada bir kullanmak yetiyor. Bide kullandıktan sonra vücut kremi kullanmanızı öneririm cildiniz kurumasın. Aklıma gelenler bu kadar umarım bir fikir vermiştir.
  2  0
 3. Philps hp6419 modelini alalı 4-5 ay oluyor. Aklıma gelen sorularla anlatmaya çalışıyım.

  1-Çok acıtıyor mu?
  İlk seferde acıtıyor ama sonra alışıyorsunuz.

  2-Koltuk altımda kullanabilir miyim?
  Evet, koltuk altında kullanılabilir fakat tüylerinizin kısa olması önemli. Alet kısa tüyleri daha rahat alıyor, hemde tüy kökleriniz tam gelişmediği için daha az acı hissediyorsunuz.

  3-Yüzümdeki tüyleri almak için kullanabilir miyim?
  Mümkün ama kullanma kılavuzunda yüzünüzde kullanmayın yazıyor o yüzden tavsiye etmem. Yapacaksanız da çok dikkatli olmak lazım sonuçta yüz çok hassas bir bölge.

  4-Kaşlarımı almak için kullanabilir miyim?
  Kaşların bulunduğu bölgedeki cilt çok hassas olduğu için pek doğru bir hareket olmaz. Göze o kadar yaklaştırmak da tehlikeli. Bacak, koltuk altı, kol ve karın bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  5-Elimdeki tüyleri alabilir miyim?
  Evet, elde rahatlıkla kullanılabilir. Teninizin sıkı olduğu yerlerde rahatça kullanabilirsiniz. Tenin daha gevşek ve yumuşak olduğu yerlere ise o kadar uygun değil, çok fena acıtıyor.

  6-Bikini bölgemde kullanabilir miyim?
  Çok acıtır, bikini bölgesine ağda yapmak daha uygun. Yine de acil durumlarda başvurulabilir.

  7-Kablolu mu?
  Evet. Kutudan adaptörü de çıkıyor, ayrıca bir şey almanıza gerek yok. Kullanacağınız zaman alete takıyorsunuz. Bir de küçük temizleme fırçası var.

  8-Diyelim ki başlık bozuldu ve cımbızlar çalışmıyor. Yenisiyle değiştirmek mümkün mü?
  Zaten başlığın iki yıl garantisi var. İki yıl dolduktan sonra servise verirseniz eğer stokta varsa yine yenisini verirler.
  0  0
 4. Hiçbir işe yaramıyor. O kadar kötüki bir süre idareten kullanayım dedim ama o bile mümkün değil. Cımbızlar tüyleri tutamıyor kırıp duruyor. Zaten tüyü çekip koparamadığı için canım daha da çok yandı. Birkaç kere denedikten sonra tamamen vaz geçtim yeni makine alıcam. Ne diyim hiç araştırma yapmadan reklamına kanıp almak da benim suçum.

  Bu arada Hepsiburada’dan sipariş etmiştim ve kısa zamanda kusursuz şekilde teslim ettiler. En azından onlara teşekkür ederim.
  0  0
 5. Bundan önce yine Philips Satinelle’in bir modelini kullanıyordum, beş sene idare etti. Performansından memnun kalınca yine bildiğimden şaşmayayım dedim hp6419 modelini aldım. Çok memnunum. Özellikle koltukaltımı almak büyük rahatlık. İlk seferinde çok tüyüm olduğu için bayağı acıttı. Ama bir kere aldıktan sonra iki haftada bir kullanırsanız çok daha az acı hissediyorsunuz tüylerin hepsinin çıkmasına fırsat kalmıyor. Ellerimde ve bacaklarımda zaten acı olmuyor sadece koltuk altı. İşte o da artık iyice azaldı. Herkese tavsiye ederim.
  0  0
 6. Bu aleti koltuk altımda ve bacaklarımda kullanıyorum bazen de ellerimin üstünü alıyorum. İlk kullandığınızda baya acı olsada kısa sürede alışılıyor. Yalnız tüylerin çok uzamamış olması gerekiyor hem böylece kökleri de çok güçlenmemiş oluyor ve canınız daha az acıyor. Kullanım kılavuzunda yüzde kullanılmaması gerektiğini söylemişler. Yine de dikkatli olursanız yüzde de kullanabiliyorsunuz. Tabi kaşlarda filan kesinlikle denemeyin o kadarı fazla tehlikeli. Şahsen bikini bölgesinde de tercih etmiyorum orası için ağda daha iyi.
  0  0
 7. Sakın almayın. Bir kere artık şarjlı makineler varken kablolu olması dez avantaj. İkincisi cildi mahvediyor cımbızları çok sert her yerim kıpkırmızı oldu. İşin kötüsü tüyleri de doğru düzgün almıyor. Artık geri de veremiyorum bütün param boşa gitti. Ben aldım siz almayın.
  1  6
 8. Memnun kaldığım bi ürün. Tüylerimi baya iyi alıyor cildim cidden pürüzsüz oluyor. Sayesinde epilasyon aleti kullanmaya ısındım.
  Tabi hiç kusuru yok değil bazen kısa tüyleri yakalayamıyor. Yine de genel olarak memnunum. Özellikle indirimde yakalarsanız baya hesaplı. Kullanım kılavuzunu mutlaka okuyun. Vücudunuzda boynunuzdan aşağıdaki her yerde kullanabileceğinizi söylemişler cidden doğru. Ağdaya da jilete de yüz kere tercih ederim.
  2  0
 9. Kesinlikle tavsiye ederim, sakın acıyacak diye almamazlık etmeyin, karar vermeden önce en azından bir deneyin. Biraz acıttığı doğru ama o kadar acı her halükarda oluyor zaten. Ve o azıcık acıyı çektikten sonra bir ay boyunca pürüzsüz bir cildiniz oluyor, buna değer diye düşünüyorum.
  1  0
 10. Ürün beklentimi karşıladı ama deriniz yeterince gergin değilse çok acıtıyor kullanırken mutlaka bir elinizle gerin. Bu arada ben hepsiburada dan aldım beklediğimden de kısa sürede elime geçti. Bence iyi bir seçim oldu çok memnunum.
  1  0
 11. Korkunç bir ürün. Bikere cımbızları çok keskin acayip can yakıyor. Zaten kullandıktan sonra bi baktım cildim kesik kesik olmuş. Kesinlikle almayın tam bi hayal kırıklığı.
  1  1
 12. Bu aleti ne zaman kullansam cildim kuruyup pul pul oluyor. Ağdayı tercih ediyorum. Yine de ağdaya gidemediğim günlerde imdadıma yetiştiği oluyor o yüzden bir kenarda tutuyorum.
  1  0
 13. İlk kullanışınızdan itibaren acıya alışıyorsunuz. Ben artık koltukaltımı bile
  bunla kendim alıyorum. Çok memnunum. Pilli değil kablolu bir ürün ve bence bu da bir avantaj şarj bitme derdi yok. Herkese öneririm.
  0  0
 14. Ellerimdeki tüyleri almayı denedim ama cildimi çok tahriş etti. Tüyleri kırıyor. Bazen bacağımı alırken de kökten almadığını farkediyorum. Bilseydim almazdım param boşa gitti. Braun’dan şaşmamak lazım.
  0  0
 15. Çok memnunum, kullanması kolay, çok pratik bir makine. Biraz acıttığı bi gerçek, sonuçta tıraş makinesi değil, tüyü kökten alıyor. Sonuçta ağda da acıtıyor.

  Yine de acıyı azaltması için siz de benim taktiğimi izleyebilirsiniz, sıcak suyla duş alıp kurulandıktan sonra kullanın, çok daha az acıdığını göreceksiniz. Ayrıca batık oluyorsa ara sıra da olsa bir ağda yapın, batıkları çok azaltıyor.
  0  0
 16. Harika bir ürün. Biraz can yakıyor ama işimi görüyor. Zaten şahsen ağdada da bu kadar acı hissediyorum. En azından bunda her yerim morarmıyor. Bence değer ben çok memnunum.
  0  0

Siz ne düşünüyorsunuz?