“Philips HP6540 Kullanıcı Yorumları” için 10 yorum

 1. Tüy almak benim için oldukça büyük bir problem çünkü çok koyu tüylerim var ve inanılmaz hızlı çıkıyorlar. Mesela jilet kullandığımda birkaç saat anca idare ediyor. Ağda kullandığımda alınmamış bir sürü tüy kalıyor. Lazere gidecek bütçem yok. Ben de en son bunu deneyeyim dedim.

  İlk defa epilasyon aleti kullanıyorum, acıyacağını tahmin ediyordum da bu kadarını beklemiyordum. Neyse ki alışılıyormuş çünkü uyguladığınız bölge bir süre sonra uyuşmaya başlıyor.

  Yine araştırmalarım sırasında epilasyon aletlerinin çok pürüzsüz sonuç vermediğini söyleyenlere rastlamıştım. Denediğimde gördüm ki bu aleti ne kadar sık kullanırsanız o kadar pürüzsüz ve yumuşak bir cildiniz oluyor. (Bu arada kız kardeşim de aynı ürünü kullanıyor fakat sarışın olduğu için onun cildi anında pamuk gibi oluyor) Yine de etek filan giyecekseniz bence en iyisi uygulamanın üstünden kısaca bir de jiletle geçmek.

  İyi bir ürün ama bu gibi sebeplerden beş yıldızlık diyemem. Ayrıca çok zaman alan bir yöntem, üstelik de çok sık tekrar etmek gerekiyor. Bayağı gürültülü çalıştığını da söyleyeyim.

  Tabii ürünün olumlu yanları da var, mesela bir yılın sonunda tüylerim daha yavaş ve az çıkmaya başladı. Ayrıca setin içindeki küçük makine seyahate götürmek ve koltuk altı ve bikini bölgesinde kullanmak için çok uygun. Cımbızı da beğendim.

  Sonuç olarak ağda ve jilete ek olarak kullanmaya devam edeceğim.
  0  1
 2. Uzun zamandır epilasyon aleti alsam mı diye düşünüp düşünüp vaz geçiyordum, bu sefer iyi bir araştırma yapıp bu ürünü aldım. Şaşırtıcı derecede kullanışlı buldum. Aynı bölgenin üstünden bir kaç kez geçince tüylerin çoğunu alıyor. Gerçi ertesi gün yine çıkmaya başlıyorlar ama sürekli kullanımda tüylerin daha yavaş çıkmaya başlayacağını umuyorum.

  Bikini bölgemde de kullandım, bakalım batık filan olacak mı. Olursa buradaki yorumumu güncelleyeceğim. Bu arada cidden gür ve kalın tüylerim var, her epilasyon aleti bana işlemez, bu işledi.

  Tek kusuru çanta gibi bir şeyi olmaması. Artık kendim bir şey uydurucam.
  0  0
 3. Philips HP6540 epilatörünü eşime kadınlar günü hediyesi olarak aldım, çok memnun kaldı, önceki makinesinden çok daha fazla beğendi. Kullanması çok kolay ve rahat bir alet olduğunu söyledi. Hediyem böyle iyi çıktığı için o da mutlu oldu ben de.
  0  2
 4. Yıllardır kullandığım epilatör Philips markaydı, kablosu kopunca yeni bir alet bakmaya başladım. Fiyatını ve olumlu yorumları görünce bunu seçtim. Gerçekten şahane. Büyük olan epilatör aynı eski epilatörüm gibi, gayet iyi iş görüyor. Ama asıl küçük olan çok hoşuma gitti. Pilli olduğu için performansından pek umutlu değildim ama beni yanılttı. Çok hafif, hatta beklenmedik anda göze çarpan tüyler için yanımda taşımayı düşünüyorum. Cımbızın ışıklı olması da güzel ama cımbız o kadar iyi değil.

  Özetle bu fiyata gerçekten çok iyi bir ürün. Daha önce epilasyon aleti kullanmadıysanız uyarayım, biraz acıtıyor. Ama bu işler acısız olmuyor.
  0  0
 5. Daha önce hiç epilasyon aleti kullanmadığım için arkadaşımdan bir tavsiye istedim, bu ürünü önerdi. İlk başta bayağı acıtıyormuş, hiç tüy kaçırmadığı için aslında doğal, sonradan biraz uyuşuyor. Özellikle küçük alete bayıldım, yaşlandıkça çenede oluşan sakal gibi tüyleri almak için çok kullanışlı. Hatta kaşlarımda bile kullandım ama çok dikkatli olmak lazım, bir anlık dikkatsizlikle kaşsız kalabilirsiniz.

  Koltuk altlarımı bayağı acıttı, hatta bazı tüylerin dipleri kanadı ama sonuç mükemmel. Hem çok pürüzsüz görünüyor, hem de jiletten sonra oluşan kaşıntıdan eser yok. Bir de benim canım çok tatlıdır, ben kullanabiliyorsam heralde herkes kullanır.

  Cımbız da çok kullanışlı. Çocukların eline batan kıymıkları çekmek için biçilmiş kaftan, ışığı çok işe yarıyor.

  Son olarak, biraz gürültülü bir alet ama sanırım hepsi böyle. Parasına değen bir ürün.
  0  0
 6. Harika bir set, çok da hesaplı. Daha pahalı epilatörler de kullandım ve aralarında kesinlikle bunun kadar iyi olmayanlar vardı.

  Hızlı bir epilatör, öyle aynı bölgenin üstünden defalarca geçmeye gerek kalmıyor, hemen sonuç alıyorsunuz. Cımbızın ışıklı olması cidden parlak bir fikir, aynası da var. Üstelik pille çalışan küçük epilatör de büyüğü kadar iyi. İyi ki almışım.
  0  0
 7. Sırf şu pille çalışan küçük boy epilatör ve cımbız için bile alınır. Cımbız ışıklı olduğu için en kolay gözden kaçan tüyleri bile hemen yakalıyorsunuz. Küçük epilatör de koltukaltı gibi hassas bölgelere çok uygun, daha minik bir alana değdiği için asıl alet kadar yoğun bir acı vermiyor. Asıl epilatör de gayet iyi, kuş filan kondurmuyor ama bir kusuru yok. Hatta daha pahalıya aldığım Braun epilatörden daha az acı hissettim, e fiyatı da daha uygun. Özetle ben memnun kaldım.
  1  0
 8. Setten çıkan cımbız çok pratik, minik alet de koltuk altı ve bikini bölgesi için süper. Sadece çok sesli olduğu için puan kırabilirim, onun dışında harika bir ürün, tavsiye ederim. İlk defa epilasyon aleti kullanacağım için önce bayağı bir araştırdım, bütçeme uygun makineler arasında en iyisi buydu ve çok memnun kaldım.
  0  0
 9. Bu şimdiye kadar kullandığım üçüncü epilatör ve aralarında en iyisi. Önceki aletle bacağımda aynı yerin üstünden defalarca geçmem gerekiyordu. Bu alet ciddi anlamda hızlı sonuç veriyor, birkaç dakika içinde bacaklarımda tüy kalmamıştı.
  0  0
 10. İyi ki almışım, şahane alet. Epilasyon aleti kullanmaya bir türlü cesaret edemiyordum, sonunda bir gazla bu aleti aldım. Ağdadan daha az acıtıyor. Hem de evde kendiniz uygulayabiliyorsunuz. Görünüşü ve gürültüsü insanı biraz ürkütüyor ama tüyleri almakta üstüne yok. Çok beğendim.
  0  0

Siz ne düşünüyorsunuz?