“Philips SC1999 Kullanıcı Yorumları” için 11 yorum

 1. Kullandım ve çok memnunum bazı bölgelerde aylardır kıl bile çıkmıyor ben alali aylar oldu ilk 3 ay 2 ser hafta arayla kullandım daha sonra 2_ 3 ayda bir yapmaya başladım artık kıl yok çıkanlarda tüy zaten ama bıyık bölgesinde ise yaramadi
  0  0
 2. Altı aydır kullanıyorum özellikle yorum yazmadan önce biraz bekledim. Ama ne yazıkki hala işe yaradığına ikna olmuş değilim. Asıl dudak üstümdeki ve çenemdeki tüyler için almıştım. 40’lı yaşlardayım beyaz tenliyim ve sarışınım ama asıl kurtulmak istediğim tüyler gayet siyah. Zaten bu yüzden her sabah büyüteçli aynada cımbızla tüylerimi alıyodum ertesi gün bir uyanıyodum yine mantar gibi türemişler. Bir de illa arada bir iki tane kaçıyodu. Şuan biraz daha rahatım çünkü makinenin kılavuzunda kullanmadan önce traş edilmesi gerektiği yazıyodu ben de buna alıştım baya her sabah elektirikli tıraş makinesiyle oraları alıyorum haftada bir de Lumea’yı kullanıyorum. Bir süre sonra ayda bir kullanmak yeterli diyolardı ama altı aydır her hafta kullanıyorum ve tüyler hala çıkmaya devam ediyor. Hatta bir ara eşim heralde sadece ışık veriyor dedi açıkçası bende acaba haklımı demeye başladım. Sözde makineyi cildinizde gezdirirken tüyleri algılaması ve ışın vermesi lazım ama gördüğüm kadarıyla öyle bişey yok. Çünkü tek bi yerde tutsam bile zaten birkaç saniyede bir ışın veriyor. Üstelik de çok pahalı bir alet bütçem baya sarsıldı. Bence hiç uğraşmayın direk elektrikli tıraş makinesi alın daha iyi.
  1  3
 3. Kullanmaya başladığım ilk dönemi hatırlıyorum ilk iki seanstan sonra bayağ pişman olmuşdum hiç işe yaramıyor gibi gelmişti hatta olumlu yorum yazanlara içimden ne laflar etmiştim. Şimdi düşünüyorumda heralde bütün tüylerim bi anda dökülcek sanmışım resmen mucize filan bekliyomuşum.

  Neyseki sebat ettim zamanla aleti kullanmayı da iyice çözdüm. Beş altı seansın sonunda koltuk altımdaki tüyler yüksek oranda azaldı. Dahada güzeli jilet yaparken koltukaltımda hep siyah renkli çirkin bir gölge olurdu o gitti. Şu an dokuz seansı tamamladım artık hayatta bırakmam hatta bacaklarımda ve bikini bölgemde filan da denemeye başladım.

  Biraz pahalı bir alet ama yıllardır ağdaya ve kullan at jiletlere harcadığım parayı düşününce bunun çok daha iyi bi seçenek olduğu ortada.

  Kablolu modeli almamın iki sebebi var. Birincisi bacağımı yaparken tam ortasında şarjımın bitmesini istemiyorum,bazı yorumlarda böyle olduğunu gördüm. İkinciside kablo o kadar uzunki zaten hiçbi hareketinizi kısıtlamıyor. Sonuçç olarak tavsiyem kesin kablolu alın.

  Sc1999 modelinde vücut, yüz ve bikini bölgesi için üç ayrı başlık var. Ben vücut ve bikini bölgesi için olanları kullanıyorum ama bigün yüzümde tüy çıktığını görürsem mutlaka öbürünü de kullanırım.

  Boyut olarak biraz seyahat boyu mini saçkurutma makinelerine benziyor.

  Başlarda biraz karmaşık bir aletmiş gibi geliyor ama alışınca amma büyütmüşüm diyosunuz. Mesela eskiden aletin hazır olduğunu belirten ışık yansın diye biraz uğraşıyodum şimdi doğru açıda tutmaya o kadar alıştımki hemen yanıyor.

  Bir de lazer epilasyonda çok acı oluyor diye duymuştum ondan biraz çekiniyodum ama içtenlikle söylüyorum hiçbi şey hissetmiyorum. Sadece bir an ufak bir diken batmış gibi oluyor. Birisi cilde paket lastiği çarpınca duyulan acıya benzetmiş bence lastiğin acısı bile daha fazla. Bende yanma, kızarıklık, şişlik filan da olmuyor son derece rahatım.

  Önümüzdeki birkaç ay boyunca seyahatlerim var acaba yanıma alsammı diye düşünüyorum.

  Bu arada son olarak beyaz tenli olduğumu söyliyim.güneşte hemen yanan şu tipler vardır ya onlardan biriyim.
  1  0
 4. Lumea SC1999’u 2-3 aydır kullanıyorum benim için büyük bi hayal kırıklığı. Reklamlardakiyle alakası yok. Talimatlarda tüyün döküleceğini söylüyor ama tüylerimin çoğu dökülmek yerine batık oluyor. Özellikle koltuk altımda ve bikini bölgemde en ufak bir gelişme yok. Bacaklarım ve göbeğim konusunda kesin bir şey söyleyemiyorum çünkü oraları uzun zamandır epilatörle alıyorum muhtemelen o yüzden tüylerin bir kısmı artık çıkmıyor. Bide alet o kadar ısınıyor ki ancak bacağımın yarısını yapabiliyorum sonra bi süre dinlendirmem gerekiyor. Tüylerimin cinsi lazere çok uygun aleti en yüksek derecede kullanıyorum ona rağmen doğrudüzgün sonuç alamadım. Çok pişmanım bilseydim bu kadar para vermezdim….
  0  3
 5. Bir arkadaşım lumea nın kablosuz versyonunu kullanıyordu, onun tavsiyesi üzerine ben de sc1999 modelini aldım, çok da memnunum. Kullanım kılavuzunda seansların ne kadar sürdüğüne dair süreler vermişler, açıkçası orda yazandan daha uzun sürüyor ama çok da sorun değil. Sonuçlar böyle başarılı olacaksa şahsen zaman ayırmaktan hiç gocunmam. Şimdilik üç seans yaptım, bacaklarıma, karnıma, koltuk altlarıma kollarıma, üst dudağıma, bikini bölgeme, anlayacağınız her yerime uyguluyorum. Hepsinde de çok büyük fark var. Dört beş seansa hiç tüy kalmaması lazım. Pahalı olduğunun farkındayım ama kesinlikle tavsiye ederim. İnsanın hayatı değişiyor. Zaten anneme ve kız kardeşime de aldırdım.
  0  0
 6. Şimdiye kadar denediğim epilasyon yöntemleri arasında en sevdiğim bu oldu. Kullanımı çok kolay ben video izleyerek öğrendim. Youtube’a bakarsanız çok yardımcı oluyor.

  İlk sonuçlardan çok memnunum bir dahaki seansımı iple çekiyorum. Acısı son derece az. Ben genelde dört veya beşinci ayarda kullanıyorum çok hassas yerlerimi yaparken bazen üçe getiriyorum. Daha bir kaç hafta oldu tüylerimin çoğu döküldü zaten daha ilk kullanışım da tüylerimin inceldiğini ve bazılarının döküldüğünü farketmiştim.

  Şarj yüzünden işimin yarıda kalmasını istemediğim için özellikle kalolu aldım. Farklı bölgeler için başlıkları olduğu için vücudumun heryerinde kullanabiliyorum. Tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak isteyen herkese tavsiye ederim.
  0  0
 7. Muhteşem bir ipl makinesi. Koltukaltlarımda, bacaklarımda ve bikini bölgemde kullanıyorum. Başlayalı üç ay oldu. Bacaklarıma çok çabuk etki etti artık sadece lazer yapmadan önce jilet yapsam yetiyor tüylerim çok yavaş ve çok daha ince çıkıyor.

  Koltuk altlarım çok daha yavaş ilerliyor. Onlara da dört günde bir jilet yapıyorum.yani yine de gelişme var. Bikini bölgemdeki batık derdinden de kurtuldum. Hatta bazı yerlerinde artık hiç tüy çıkmıyor.

  Tek olumsuz yanı işlemin uzun sürmesi . Ama tabi ben çok fazla yerimi yapıyorum o yüzden uzun sürmesi doğal.

  Genel olarak aşırı memnunum. Bir de alırken indirim çekimi kullanmıştım kesinlikle değdi.
  0  0
 8. Tüy sarartıcıyla yüzümdeki tüyleri sarartmaktan bıkmıştım. Diğer türlü de insan içine çıkmaya utanıyordum cidden korkunç bi duygu. Ben de gidip Lumea’nın SC1999 modelini aldım. Aldıktan sonra sırf yüzümde değil bütün vücudumda kullanmaya başladım yani sonunda ağdaya gitmeyi bırakmış oldum maddi açıdanda bayağı yararlı oldu. Bir de asıl koyu renk çıkan tüylerden kurtulmak istiyordum ama tabi bunu kullanınca ince şeftali tüylerim de döküldü o daha da hoşuma gitti. Yüzümde şimdilik üç kere kullandım. Kendime güvenim yerine geldi. Makyajım cildimde ilk defa bu kadar pürüzsüz duruyor. Alırken sevip sevmeyeceğimden hiç emin değildim lazer epilasyonun nasıl işlediği hakkında da pek fikrim yoktu ama gerçekten süpermiş. Çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.
  1  0
 9. Uzun süre almak da kararsız kalmıştım. Keşke o kadar oyalanıcağıma çok daha önce alsaymışım çünkü cidden çok etkili bi lazer aleti. Bikini bölgemde inanılmaz değişim var. Bacaklarımdaki tüylerde de gözle görülür fark var. Tabi bu sonuçları ancak yedi hafta boyunca düzenli kullandığımda gördüm yani biraz sabırlı olmak şart.herkeze tavsiye ederim.
  0  0
 10. Her kuruşuna değer. Beyaz tenliyim tüylerim kalın ve siyah renkli. Özellikle bacaklarımı hergün jiletle almam gerekiyor. Aslında ilk kullanışımda bile tüylerimin daha yavaş ve ince çıktığını farkettim ama asıl ikinci seansta etki etti bazı yerlerimde hiç tüy çıkmamaya başladı. Üçüncü seansta bu tüysüz bölgeler iyice fazlalaştı. Jilet tüyleri güçlendirdirği için seansların arasında jilet kullanmamaya çalıştım buyüzden bayaa zorlancağımı düşünüyodum ama zaten tüylerim çokaz çıktığı için hiç sorun olmadı, Şuan bile bacaklarım bayaa pürüssüz.
  0  0
 11. Harika bi ürün ben şahsn sonuçlardan çok memnunum. Normalde lazere gidiyodm bunu aldıktan sonra bıraktım her yerimi kendim alıyorm. Sonuçlar çok iyi. Ama sakın aksatmayın telefon app’ini yükleyin seansları haber veriyr. Bacakları yapmak biraz uzun sürebiliyr ama onun dışında çok hızlı zaten inanın verdiiniz zamana deyiyor. Yazın hep iki günde bi bacaklarıma jilet yapardm ilkdefa bu yaz rahatım. Şiddetle öneriyorm.
  0  0

Siz ne düşünüyorsunuz?