“Philips SC2009 Kullanıcı Yorumları” için 10 yorum

 1. Genetik olarak malesef fazlasıyla tüylü bir yapım var, buyüzden lazer yaptırmak için yıllarca güzellik merkezine bir tomar para döktüm. En son taşınmam gerektiğinde yeni evime yakın bir lazerci bulmak yerine bu aletlerden mi alsam diye düşünmeye başladım. Okuduğum yorumlar olumluydu o yüzden biraz risklide gelse en son lumea sc2009 modelini seçip sipariş ettim. Harika bir karar vermişim çok çok memnun kaldım cidden muhteşem bir alet.

  İlk kullanmaya başladığınızda biraz sabır göstermeniz gerekiyo. Ben beşinci seansımı tamamladığımda koltuk altımdaki tüyler çok daha az çıkmaya başladı kollarımda da inanılmaz gelişme var. Lazere giderken bu kadar fark görmemiştim. Başka yerlerime de yapıyorum ama şimdi tek tek anlatmiyim, kısaca denediğim her yerimde gayet iyi sonuç aldım. Bu arada dışardaki lazer kadar çok can yakmıyo ama tabi daha çok seansa ihtiyaç duyuyorsunuz. Bence kesinlikle değer.

  Evde kullanılan lazer aletlerinden sadece bunu denedim o yüzden karşılaştırma yapamıyorum ama son derece iyi bir ürün. Başta şarjı bitip durursa diye kablolusunu mu alsam diye düşünmüştüm ama neyse ki baya dayanıyo. Her yerimi yaptığım zaman arada sadece bir kere şarj etmem gerekiyo. Biraz kuytuda köşede kalan yerlerinizi yaparken de kablosuz olması baya avantaj. Bir de bu modelde toplam üç başlık var o da kullanışlı oluyo

  Duyduğum kadarıyla aletin toplam 250 bin ışınlık ömrü varmış. Bir gün gelir de o limiti doldurursam gidip koşa koşa yenisini alırım o kadar memnunum.
  0  0
 2. Philps Lumea SC2009 harika bi ürün bence verdiğim her kuruşa değer. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve daha şimdiden koltukaltımdaki tüyler yüzde seksen azaldı. Dudak üstüm ve çenemde de büyük gelişme var. Sonuçlardan memnun kalınca bacaklarımda ve bikini bölgemdede kullanmaya başladım, üç seansın sonunda buralarda da yüzde yetmiş azalma oldu. Sadece şarjından biraz şikayetçiyim bacaklarımı yaparken üç kere şarj etmem gerekiyo baya zaman kaybediyorum.
  0  0
 3. Çok açık tenliyim, tüylerim de siyah ve çok hızlı uzuyorlar. İki günde bir jilet yapıyordum, bu sefer de cildim hassas olduğu için kızarıp şişiyordu. Aleti bu yüzden aldım.

  Lumea sc2009 kesinlikle süper bi ipl aleti. Bikini bölgemi normalde üç dört haftada bir alıyordum, şu an dört aydır dokunmuyorum. Bilseydim daha önce alırdım. Tek kusuru şarjı. İlk zamanlarda bacaklarımı ve koltukaltımı yaptıktan sonra tekrar şarj etmem gerekiyordu, ancak ondan sonra bikini bölgemle dudak üstümü yapabiliyordum. Neyse ki artık hızlandım hepsini bir kerede yetiştiriyorum.

  İlk ay iki haftada bir kullandım, şu an haftada bir üstünden geçiyorum, bacaklarımda, koltuk altlarımda ve dudak üstümde nerdeyse hiç tüy kalmadı. Bikini bölgem biraz daha yavaş gidiyor ama yine de bence harika bir sonuç.

  Dört aydır kullanıyorum ve çok faydasını gördüm. Kalın ve siyah tüyleri olan herkese tavsiye ederim. Biraz sabredetmeniz gerekiyor ama değiyor.
  1  0
 4. Çok başarılı bir ürün, iki kere kullandım ve hemen gözle görülür şekilde fark etti. Tüylerini aldıktan sonra uzun süre rahat etmek isteyen herkese tavsiye ederim. Daha ilk kullanışta bile tüyler daha yumuşak ve ince çıkmaya başlıyor. En büyük dezavantajı büyük bölgeleri yaparken çok uzun sürmesi ve biraz yorucu olması. Bir de bacakların arkasına filan erişmek biraz zor olabiliyor.
  Uzun süre düzenli olarak kullanmak gerekiyor, seans atlamamak lazım. Ama sonunda verdiğiniz emeğe değiyor o yüzden mümkün olduğunca aksatmayın.
  0  0
 5. Nerdeyse iki yıldır lumea sc2009 modelini kullanıyorum vee iyice test etmiş biri olarak yazıyorum . Çok ama çok memnunum .Hem de baya tüy sorunu yaşayan biri olarak gerçekten iyki almışım diyorum.

  İlk başlarda cidden çok zaman alıyor ve baya zahmet veriyor.Şöyle bir zaman hesabı yapacak olursam…
  Bir bacağımın tamamı 45 dakika. Bikini bölgesi, göbek, koltukaltı ve yüz tüyleri de toplamda bir yarım saat sürüyor. Ben kollarımıda yapıyorum, bir yarım saat de ordan. Yani hepsi birlikte iki buçuk saat ediyor, tabi birde arada şarj etmek gerekiyor.

  İlk dönem iki haftada bir bunu çekiyorsunuz ama altı seans sonra ayda bire düşüyor. Ben artık iki üç ayda bir filan kullanıyorum. Hem mesela koltukaltlarımda artık hiç tüy çıkmadığı icin öncesinde jilet yapmama filan da gerek kalmıyor. Aslında tüy çıkmayan yerleri artık altı ayda bir yapmaya bile başlayabilirim.Yani baştan biraz disiplinli olup sabrederseniz sonunda çok kazançlı çıkıyorsunuz. Umarım almayı düşünenlere bir fikir verebilmişimdir.
  3  0
 6. Ben lumea sc2009 u bayadır kullanıyorum hatta bir yıldan uzun oldu. Özellikle hemen birşey yazmadım iyice bi denemek istedim. Artık fikrimi rahat rahat söyleyebilirim. Gerçekten fark ediyor ama kullanım kılavuzunda yazanları birebir takip etmek gerekiyor. Şöyle de bir şey var 1 yıl geçince artık hiç tüyüm kalmaz diyordum ama malesef öyle bir şey yok. Çok tüylü biri olmamama rağmen hala biraz kaldı. Oran olarak söylersem yarısından çoğu artık çıkmıyor ama hala iki haftada bir jilet yapmam gerekiyor.
  Hatta ilk altı aydan sonra pek fark görememeye başladım yani giden ilk altı ayda gitti. Belki daha koyu tüyleri olanlarda ya da ağda yapanlarda daha çok işe yarıyordur. Ben acısından dolayı hayatım boyunca hiç ağda yapmadım zaten bu aleti de ondan aldım. Umarım işinize yarar.
  0  0
 7. Tüylerimi normalde ağdayla hatta bazen jiletle alırken sonrasında hep isilik gibi kızarıklık oluyor. Ve yani bunu yıllardır çekiyorum. O yüzden lazeri denemek hep aklımdaydı. Son dönemde çenemin altında elime sert gelen tüyler (hatta kıllar) çıktığını fark edince resmen dehşete düştüm ve o gazla Philips’in bu makinesini şipariş ettim. Çenemle birlikte koltuk altımda ve bikini bölgemdede denedim. Ve nerdeyse hiç tüyüm kalmadı!
  0  0
 8. Nispeten açık tenli biriyim tüylerim siyah ve yumurtalıklarımda kist olduğu için çok fazla tüy sorunu yaşıyorum.

  Yaklaşık bir yıldır tüylerimi lumea yla alıyorum, talimatları da dikkatle uyguluyorum. Ne yazık ki pek işe yaramıyor. Bir de bunu kullanırken tüyleri kökünden almayın dedikleri için kollarım gibi hiç olmayacak yerlerimede jilet yapmaya başladım.
  Zayıflayan tüyler de cildimin altında batık gibi kalıyor, bu sefer hem dışardan belli oluyor hem de acıyor. Çok da pahalı bir alet, sözde almadan iyice araştırdım da bunu seçtim. Çok pişmanım, gerçekten sinir bozucu . Tam bi fiyasko…
  0  0
 9. Philips Lumea SC2009 kesinlikle çok memnun kaldığım bir ürün. Diğer epilasyon yöntemlerine kıyasla çok daha zahmetsiz zamandan da bayağı kazanıyorsunuz. Ben biraz salladım tam iki haftada bir yapmadım ama çok bir sorun olmadı.En azından azalan tüylerim geri çıkmadı. Bazı yerlerde bir ay boyunca kullanmazsanız şarjının öldüğünü ve aletin açılmadığını söylüyorlar ama öyle birşey de yaşamadım. Üstelik bir kaç ay hiç şarj etmediğim bile oldu ama hala alet sapasağlam. Ucuz olmadığı kesin ama çok kaliteli ve bence parasına değiyor.
  0  0
 10. Aslında biraz zaman geçtikten sonra yorum yapıcaktım ama bu makineyi şimdiden rahatlıkla tavsiye edebilirim. Tüyleri almanın en pratik yolu olabilir. Acayip hızlı. Daha bir ay oldu ve tüyüm kalmadı gibi bişey. Ayrıca korktuğumun aksine hiç can yakmıyor. Fiyatı cidden yüksek ama ağda parasını bir de ayırdığınız zamanı filan düşünürseniz kesinlikle her kuruşuna değer. Herkese tavsiye ederim.
  0  0

Siz ne düşünüyorsunuz?