“Samsung Galaxy S6 Edge Kullanıcı Yorumları” için 9 yorum

 1. Yaklaşık 2 yıldır S6 Edge kullanıyorum. Özellikleri iyi. Tasarım olarak bir çok telefondan 1 adım önde olsa da çok fazla ısınıyor, donuyor, kasıyor. Şarj ömrü kısa, çok hızlı doluyor ama o kadar hızlı da bitiyor. Ön kamerası kötü. Onun dışında kısa bir süre kullanım için çok güzel bir telefon.
  2 yıldır kullandığım ve 1 hafta önce format attığım halde telefonumun hala kasıyor, donması ve bazen kapanıp açılmaması gibi sorunları devam ediyor. 2 hafta sonra yeni telefonum iphone X gelecek. Hayırlısı olur inşallah.
  2  0
 2. S6 edge deyince, direk ilk akla gelen en kötü özelliği şarjın uzun ömürlü olmaması. Malesef diğer kullanıcıların da belirttiği gibi şarj bir tam gün kullanmak için yetmiyor. Onun dışında telefonu ilk satın aldığım gün, telefonun orijinal kılıfını da satın almıştım. Bu kılıf zamanla telefonun ekranında lekelenmelere yol açtı.
  2  0
 3. iPhone 6 almayı düşünüyordum, fakat arkadaşlarımın ısrarı üzerine vazgeçtim ve yakın bi zaman önce s6 edge aldım. Gerekçe olarak ise iPhone’un sınırlı olması, android’de ise tamamen özgür olacağımı söylediler.

  1 hafta gibi kısa bir süre kullanımın ardından hatalı seçim yaptığımı rahat bir şekilde görebiliyorum. Bazen telefon donuyor, bazen kamera açılmıyor. Bazen de kendi kendine kapanıyor. Ram kullanımının %90’ı aştığına birkaç kez şahit oldum. Bu da oldukça ısınmasına neden oluyor. Çok fazla oyun ve uygulama yüklediğimi düşüneceksiniz, fakat yalnızca belli başlı uygulamaları kullanıyorum. Neredeyse ekstra hiçbir uygulama yok. Sürekli ram’i sıfırlamam gerekiyor ve yine de mükemmel bir şekilde çalışmıyor. Eski iphone’umda ısınma gibi bir sorun yoktu (tam olarak emin değilim ama araştırdığım kadarıyla donanımının/yazılımının optimize edilmesinden dolayı).

  s6 edge almadan önce iyice düşünün.
  2  1
 4. – Display muhteşem
  – DDR 4 memory derin
  – OIS destekli 16MP kamera
  – İlk kıvrık ekran
  – Tasarım bomba
  1  0
 5. S6/s6 edge hayatımda gördüğüm en kötü şarj performansına sahip telefonlar s6’yı kullanıyorum bir yıllık kullanıcıyım günde 3 defa şarj etmek gerekiyor. Benim ilk ve son Samsung’um olacak
  3  1
 6. Bu telefonları su geçirmez veya suya dayanıklı diye almayı planlayan varsa hiç bulaşmasın çünkü ne dayanıklı ne de su geçirmezler üstelik bu nedenle değiştirmek isterseniz de kabul etmiyorlar?? Ya ortada reklam ajansının yanlış anlaması var ya da büyük bir dolandırıcılık..
  1  2
  1. Provokasyon mu yapıyorsun?? S6 su geçirmez falan değil öyle bir şey de söylenmedi zaten ama S7 Edge öyle IP68 su geçirmezlik sertifikası var. Bilgisayar ekranına daha dikkatli bak..
   1   0
 7. Şarj ömrü en büyük problem..günde 2-3 kez şarj etmek gerekiyor ama onun dışında herşey iyi yine de ben S8 alacağım umarım şarjı daha çok gidiyordur daha büyük bir pili olduğu kesin =)
  1  0

Siz ne düşünüyorsunuz?