“Veet Sensitive Touch Kullanıcı Yorumları” için 10 yorum

 1. Pille çalışan bir aletle kaşlarımı, yüz tüylerimi, koltuk altlarımı ve bikini bölgemi alma fikri çok hoşuma gitmişti o yüzden veet sensitive touch’u hemen aldım. Ambalajı güzel kaşlara uygularken elde tutması çok rahat, ek parçaları, seyahata uygun çantası olması filan hep hoş şeyler.

  Ama asıl işlevine gelince ürün çuvallıyor. Koltuk altımda ve bikini bölgemde birkaç kez kullanmayı denedim ve doğru düzgün bir fark yaratmadı bile. Koltuk altımdaki tüyler oldukça kalındır ama sonuçta bu amaçla üretilmiş bir ürün, alabilmesi gerekir diye düşünüyorum. Bir de alet bir süre sonra ısınıyor, canınızı yakabiliyor.

  Beni kesinlikle tatmin etmedi, tavsiye etmiyorum.
  20  7
 2. Veet sensitive touch u adını çok duyduğum için aldım ama benim için biraz hayal kırıklığı oldu. Neyse ki indirimdeydi o yüzden çok üzülmüyorum.

  Benim kaş tüylerim zaten kısa olduğu için kısaltmama gerek olmuyor, daha çok yüzümdeki tüyleri toparlamak ve kaşlarımı şekillendirmek için kullanıyorum. Ama açıkçası alırken bikini bölgesinde ve koltuk altımda kullanmayı düşünüyordum, gel gör ki bu bölgelerde malesef hiç başarılı değil. Bir kere tüyleri öyle kolayca kesemiyor, arada sırada takılıyor, o zaman da bayağı canım yanıyor. İkincisi de, cildim jiletteki gibi pürüzsüz olmuyor. Evet, tüyler kısalıyor ama yine de göze batıyorlar. Yani öyle temiz ve pürüzsüz görünen bir cilt istiyorsanız pek işinize yaramaz. Çok da heveslenmiştim ama malesef durum bu, beklediğimi bulamadım.
  12  5
 3. Aletin çok şirin bir tipi var. Hassas bölgelerdeki tüyleri kısaltmak için kullanıyorum. Bir kaç tane de ek başlık koymuşlar, benim favorim kaş fırçası gibi olan. Kaşlarınızın üzerinden geçirdiğinizde tüylerinizin boyunu eşit seviyede kısaltıyor, kaşlar çok derli toplu oluyor. Seyahate giderken de yanıma alıyorum, cımbız almayı unuttuğumda falan hayatımı kurtarıyor.

  Kesinlikle cilt dostu bir ürün, hiçbi şekilde biyerimi tahriş etmedi. Lazere başladığımdan beri yüzümdeki tüyleri bununla kısaltıyorum, hatta bunu bulmasaydım herhalde lazere cesaret edemezdim çünkü seanslar arasında yanaklarımda çıkan siyah tüyleri bir şekilde saklamam gerekiyor o açıdan benim için mükemmel.
  3  7
 4. Veet Sensitive Touch aslında doğru şekilde kullandığınız sürece güzel bir ürün. Dudak üstü, kaş, alın ve yanaklardaki tüylerde çok büyük rahatlık.

  Ama kaşınızı şekillendirmek için kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmem. Yani kuaföre gidemediğinizde, seyahatteyken filan yeni çıkan tüyleri almak için çok kullanışlı ama genel olarak kaşı cımbızla veya iple alarak şekillendirmek çok daha mantıklı. Üst dudak ve yanak bölgelerimde ise gayet memnun kaldım.

  Sonuçta küçük olduğu için taşıması kolay, kullanımı da basit bir ürün ama almadan iyice bi düşünün derim.
  7  3
 5. Eğer veet sensitive touch tan jilet performansı bekliyorsanız hiç almayın çünkü bu alet tüyleri o kadar derinlemesine almıyor, çok daha yüzeysel bir şekilde kesiyor. Hatta bazen ince tüyleri bile bir kerede kesmediği oluyor. Kaşların kenarlarını gerçekten güzel şekillendiriyor ama sakın bütün kaşınızda kullanmaya kalkmayın kaşsız kalırsınız valla. Sonuç olarak bence hiç almayın paranız cebinizde kalsın.
  6  4
 6. Bu aletle ancak tüyleri kesebiliyosunuz önce onu söyliyim yani kaşlarınıza uyguladınız diyelim tüylerin dipleri siyah noktalar halinde yine belli oluyor. Ben bir süre dudak üstüme kullandım tüylerim daha gür çıkmaya başladı.

  Ayrıca kullanırken çok dikkatli olmanız lazım, kaşlarınızın bir yerini yanlışlıkla keserseniz geri dönüşü yok. Bence en iyisi zaman bulamadığınız günlerde veya son anda bir programınız çıktığında filan en azından tüylerin kabasını almak için kullanmak . Yine de çok dikkatli olmak lazım sonuç facia da olabilir.
  1  1
 7. Ne yazık ki tüy alma konusunda iyi bir yatırım olduğunu düşünmüyorum hiç memnun kalmadım. Acaba kaş için kuaföre gitmekten kurtulur muyum diye bir hevesle almıştım. Kullanım önerilerine uyarak kaşımın altlarını almaya çalıştım ama baktım ki tüylerin çoğu duruyor. Koltuk altımda da sonuç aynı oldu. Ayda bir kuaföre gidip arada da kaşları cımbızla almak çok daha kolay. Koltuk altıma da heray kuaförümde ağda yaptırıyorum artık aralarda jilet yapmaya devam edicem. Aslında başlıklarını çantasını filan çok hoş yapmışlar aleti temizlemesi de kolay ama asıl görevini yerine getremeyince anca dolapta öyle duruyor. Bu kadar para verdikten sonra daha iyi bir ürün olmasını ummuştum.
  2  0
 8. Depilasyon aletlerini severim daha öncede bunun gibi bi alet kullanmıştım. Veet’in bu ürünü denediklerim arasında kesinlikle hepsinden daha iyi. Her şeyden önce hassas bölgelerimde batıklarım oluyordu sayesinde onlardan kurtuldum. Tüyleri cidden çok dipten kesiyor ve ona rağmen jilet gibi cildi kesmiyor. Fiyatı da gayet makul en azından indirimle bana uyguna geldi. Paketin içinde ek başlıkları, seyahat çantası, pili ve temizleme fırçası filan var. Ben genelde hep büyük başlığını kullanıyorum. Bacaklarımı tıraş etmeye üşendiğim zaman bacaklarımı da bunla yapıyorum. Bir kere de kaşımda denedim ama yanlışlıkla fazla kısaltmaktan korktum. Bi depilasyon aleti almayı düşünüyosanız bunu tavsiye ederim.
  10  1
 9. Ben bayılıyorum veet sensitive touch’a. Yanlışlıkla bir yeriniz kesmeniz imkansız gerçekten çok güvenli. Farklı başlıkları var o sayede ulaşması zor yerlere rahatça ulaşabiliyorum ama en çok yüzümdeki ince tüylerde kullanıyorum. Cilde doğru düzgün değmiyor bile dolayısıyla hiç tahriş etmiyor bu yüzden yüzde kullanmaya çok uygun.
  Şimdilik çok memnunum, sık sık kullanıcam gibi duruyor.
  9  4
 10. Özellikle alnımda ve yanağımda, saç sınırlarında yoğunlaşan tüylere sinir oluyodum oralarda çok işime yaradı. Gerçi elimi sürünce tüyler yine hissediliyor ama sonuçta bu alet epilatör değil o yüzden o kadarı normal. Kaşlarımda veya dudak üstünde henüz denemedim ama iyi bir ürün olduğunu söyleyebilirim, yoğun çalışan ve kuaföre gitmeye zaman bulamayan kadınlar için çok uygun.
  4  1

Siz ne düşünüyorsunuz?